CZCIONKA:
KONTRAST:

Strona główna Szkoły Doktorskiej Politechniki Opolskiej

VII Ogólnopolskie Spotkanie Interdyscyplinarne pt. "Interdyscyplinarne ujęcie zdrowia" odbędzie się 20-21 kwietnia 2023 r., godz. 16:00 (szczegółowy harmonogram dostępny później).

Spotkania Interdyscyplinarne są inicjatywą cyklu konferencji organizowanych przez Interdyscyplinarne Koło Naukowe Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego (IKSDUS).

Tym razem konferencja będzie dotyczyła ogólnego pojęcia zdrowia, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału doktorantów i młodych naukowców z różnych dyscyplin.

W zależności od zgłoszeń harmonogram wydarzenia będzie układany tematycznie, aby ułatwić również bierny udział chętnym uczestnikom.

Konferencja rozpoczyna się o godz. 16:00. Wystąpi maksymalnie 14 prelekcji, każdy z uczestników czynnych będzie mieć 15 minut na wystąpienie. Po wygłoszeniu referatów odbędzie się 30-minutowa dyskusja dotycząca omawianych zagadnień, w której będą mogli wziąć udział również uczestnicy bierni. Zarówno udział czynny jak i bierny jest darmowy.

Za udział czynny będzie wydawany certyfikat.

Liczba miejsc uczestnictwa czynnego to 14 – nie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru zgłoszeń.

Zapraszamy do zapisów na uczestnictwo czynne i bierne konferencji: https://forms.gle/qyUPdaHPgWzXYU2NA

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: paulina.malkowska@phd.usz.edu.pl

Platforma konferencji: MS Teams.

Nabór zgłoszeń trwa do 17 kwietnia 2023 r., godz. 23:59.